سئو ارزان

سرویس مشاهده بک لینک رقبا[جاسوسی بک لینک رقیب]

مشاهده بک لینک رقبا

داشتن بک‌لینک‌های رقبا باعث می‌شود استراتژی آن‌ها در لینک‌سازی را متوجه شوید و به همان گونه لینک‌سازی کنید تا مثل رقیب خود به صفحه اول گوگل برسید. البته در نظر داشته باشید علاوه بر لینک سازی به سئوی کامل داخلی نیز احتیاج خواهید داشت.

از ویژگی های پکیج جاسوسی رقبا، ارزان بودن آن است. با ۱۰۰ هزار تومان تمامی بک‌لینک‌های رقیب خود را دریافت کنید [برای هر آنالیز بیشتر تنها ۷۰ هزار تومان پرداخت می کنید] و در صورت امکان در همان صفحات لینک‌سازی کنید. اگر رقیب شما با این بک‌لینک‌ها توانسته به صفحه اول گوگل برسد پس شما هم می‌توانید!

*جزئیات بک‌لینک‌های هر دامنه به صورت فایل اکسل برای مشتری ارسال خواهد شد.

* توجه شود اگر تعداد بک‌لینک‌های دامنه هرکدام از رقبا کمتر از حد نصاب باشد، هزینه مربوط به آن بازگشت داده خواهد شد.

توجه: گزارش‌ این پکیج کامل و حرفه‌ای می‌باشد. شما می‌توانید تعدادی از بک‌لینک‌های رقبا را به صورت رایگان نیز مشاهده نمایید. آموزش این‌کار در مقاله «بک لینک رایگان» وجود دارد.

[whmpress_pricing_table id=”13″ html_template=”/home3/yasdownl/seoarzan.com/wp-content/plugins/whmpress/templates/whmpress_pricing_table/advance-01-mod.tpl” currency=”1″ show_price=”yes” process_description=”yes” show_description_icon=”no” show_description_tooltip=”no” button_text=”سفارش” primary_color=”#ffffff” secondary_color=”#2666f0″]
4.3/5 - (12 امتیاز)