سئو ارزان

خرید بک لینک دائمی قوی

خرید بک لینک قوی دائمی

خدمات خرید بک لینک قوی تضمینی و باکیفیت دائمی، انبوه، هرمی، فالو، واقعی، طبیعی، لایه ای و … با تضمین %۱۰۰ عدم پنالتی گوگل
قوی ترین پکیج‌های خرید بک لینک را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید.

از چه ابزارهایی برای لینک‌سازی استفاده می‌کنیم؟

لایسنس gsa ser

لایسنس gsa seo indexer

لایسنس gsa content generator

لایسنس gsa captcha breaker

بک لینک های انبوه خارجی به کمک برنامه GSA SER و لینک لیست ما تحت‌عنوان GSA SER verified list ایجاد می‌شوند. در هنگام ایجاد لینک‌ها به حل کپچا و ریکپچای گوگل احتیاج است که از برنامه GSA Captcha Breaker و برنامه XEvil استفاده می‌شود. برای ایندکس کردن لینک‌ها، به‌صورت لایه‌ای لینک‌سازی می‌شود و هم‌چنین از برنامه GSA SEO Indexer نیز در کنار آن استفاده می‌شود. برای محتواهای لایه دوم و سوم از برنامه GSA Content Generator استفاده می‌شود که به کمک آن می‌توان محتوای یونیک اما با خوانایی کم تولید کرد اما برای لایه دوم و سوم گزینه مناسبی است. شما می‌توانید لایسنس دائمی تمامی این برنامه‌ها را از طریق ما خریداری کنید.

لینک‌های web 2.0 خارجی به کمک ابزار رنکرایکس(RankerX) ایجاد می‌شوند. هزینه اشتراک ماهانه این سرویس ۴۹.۹۹ دلار است و برای اجرا کردن آن به پرو.کسی و هم‌چنین سرویس حل کپچا احتیاج است. درصورتی‌که به این ابزار دسترسی دارید، می‌توانید از سرویس حل کپچای تصویری و ریکپچای گوگل ما استفاده کنید: حل کپچا و ریکپچا

رنکرایکس

تارگت‌های لینک‌سازی توسط ما و از طریق گوگل جمع‌آوری(scrape) می‌شوند. سپس بر اساس پلتفرم آن‌ها دسته‌بندی و در لیست‌های مرتبط ذخیره می‌شوند. این لینک‌ها از انواع مختلفی مانند فروم، مقاله، بلاگ کامنت، اشتراک فایل، ویکی، سوشال بوک‌مارک و سوشال نتورک هستند. حداقل DA لینک‌هایی که دریافت می‌کنید ۱۵ است.

این سرویس را می‌توانید به‌صورت مجزا خریداری کنید: لینک لیست GSA SER

لینک لیست gsa ser

در صورت سفارش پکیج‌های لینک سازی لایه‌ای و خرید بک لینک، لینکی برای مشتری ارسال می‌شود که به‌صورت روزانه می‌تواند رتبه کلمات‌کلیدی داخل پروژه را بررسی کند.

شما می‌توانید این سرویس را به‌صورت مجزا خریداری کنید: خرید سرویس بررسی روزانه رتبه کلمات کلیدی

لینک‌سازی لایه‌ای لینک‌سازی ایرانی لینک‌سازی خارجی تخصص ماست!

نمونه‌هایی از لینک‌سازی‌های انجام‌شده
Particle element
Particle element

خرید اکانت SEMRUSH GURU شخصی با بهترین قیمت

اکانت قانونی و شخصی سمراش GURU با گارانتی تعویض اکانت. SEMRUSH ابزاری مناسب برای آنالیز بک‌لینک، تحقیق کلمات‌کلیدی و دنبال‌کردن رتبه کلمات‌کلیدی است

پکیج‌های بک لینک قوی و حرفه ای

خرید بک لینک دائمی

پکیج‌های لینک سازی لایه ای

پکیج‌های لینک سازی لایه‌ای از قوی‌ترین پکیج‌های لینک‌بیلدینگ به شمار می‌روند. در این پکیج‌ها ۳ لایه لینک سازی برای وب‌سایت شما انجام می‌شود. لینک های لایه اول به وب‌سایت اصلی، لینک های لایه دوم به لایه اول و لینک های لایه سوم به لایه دوم داده می‌شود.

لینک های لایه اول در لابه‌لای محتواهای اختصاصی‌ای هستند که توسط متخصص تولید محتوا ایجاد می‌شوند. این لینک ها از نوع Web 2.0 هستند و وبلاگ‌های ایجاد شده صرفا مخصوص لینک سازی برای وبسایت شما خواهند بود و اطلاعات ورود به پنل مدیریتی آن‌ها در گزارش ارسال می‌گردد. محتواهای لایه اول با فاصله از یک‌دیگر و به صورت اتوماتیک درج می‌شوند.

خرید بک لینک لایه ای

در لایه دوم لینک هایی نظیر بک لینک پروفایل، فروم، ویکی و … ایجاد می‌شود که تمامی آن‌ها به لینک های لایه اول اشاره می‌کنند. در لایه سوم برای هرکدام از لینک های لایه دوم، لینک سازی انبوه انجام می‌گیرد.

پایه2 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

لایه‌ای برنزی

لینک‌سازی در سه لایه
بک‌لینک‌های دائمی در هر سه لایه
۱۰۰% ایمن در برابر گوگل پنالتی
ضمانت افزایش PA تمامی Web 2.0 ها
9 محتوای اختصاصی و یونیک (لایه‌اول)
محتوای اسپین‌شده و یونیک (لایه‌دوم)
محتوای اسپین‌شده و یونیک (لایه‌سوم)
200 بک‌لینک خارجی روی سایت اصلی
3 عدد web 2.0 ایرانی در لایه اول
3 عدد web 2.0 خارجی در لایه اول
2000 بک‌لینک در لایه دوم
10,000 بک‌لینک در لایه سوم
گزارش روزانه رتبه کلمات‌کلیدی
پیشنهادی4 میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

لایه‌ای نقره ای

لینک‌سازی در سه لایه
بک‌لینک‌های دائمی در هر سه لایه
۱۰۰% ایمن در برابر گوگل پنالتی
ضمانت افزایش PA تمامی Web 2.0 ها
18 محتوای اختصاصی و یونیک (لایه‌اول)
محتوای اسپین‌شده و یونیک (لایه‌دوم)
محتوای اسپین‌شده و یونیک (لایه‌سوم)
300 بک‌لینک خارجی روی سایت اصلی
6 عدد web 2.0 ایرانی در لایه اول
6 عدد web 2.0 خارجی در لایه اول
3000 بک‌لینک در لایه دوم
20,000 بک‌لینک در لایه سوم
گزارش روزانه رتبه کلمات‌کلیدی
حرفه‌ای6 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

لایه‌ای طلایی

لینک‌سازی در سه لایه
بک‌لینک‌های دائمی در هر سه لایه
۱۰۰% ایمن در برابر گوگل پنالتی
ضمانت افزایش PA تمامی Web 2.0 ها
27 محتوای اختصاصی و یونیک (لایه‌اول)
محتوای اسپین‌شده و یونیک (لایه‌دوم)
محتوای اسپین‌شده و یونیک (لایه‌سوم)
400 بک‌لینک خارجی روی سایت اصلی
6 عدد web 2.0 ایرانی در لایه اول
15 عدد web 2.0 خارجی در لایه اول
4000 بک‌لینک در لایه دوم
50,000 بک‌لینک در لایه سوم
گزارش روزانه رتبه کلمات‌کلیدی
پکیج‌های لینک سازی انبوه خارجی

خرید بک لینک خارجی باعث افزایش ارزش صفحه (pa)، ارزش دامنه (da)، بهبود رتبه کلمات و افزایش قدرت کلی وبسایت می‌گردد. همچنین می‌توان به صورت هم‌زمان بر روی صفحات مختلف سایت با کلمات کلیدی متفاوت بک لینک ساخت. ثبت بک لینک ها به صورت ساخت اکانت در فروم، مقاله، کامنت‌گذاری، Document Sharing ها، ویکی، Web 2.0، سایت‌های ویدیو و … می‌باشد.

در انتها لیست بک لینک های ساخته‌شده به همراه جزئیات کامل نظیر زمان درج، نوع بک لینک، صفحه لینک‌شده، انکرتکست استفاده‌شده، تعداد لینک‌های خروجی و یوزرنیم و پسورد سایت‌هایی که نیاز به ثبت‌نام داشته‌اند برای مشتری ارسال می‌گردد.

خرید بک لینک انبوه خارجی

روزانه حداکثر ۳۰ بک لینک ایجاد می‌شود

در این پکیج‌ها ۴۰ درصد از لینک ها با انکرتکست آدرس وبسایت(Naked) ایجاد می‌شوند زیرا علاوه‌بر افزایش تاثیر لینک‌ها، پروسه لینک سازی نیز طبیعی نمایش داده می‌شود.

انبوه خارجی ۳۰۰ عددی

550 هزار تومان

بک لینک های خارجی و دائمی
دامنه‌های منحصربه‌فرد
حداقل MOZ DA لینک‌ها = 15
۱۰۰% ایمن در برابر گوگل پنالتی
افزایش اتوریتی وبسایت (pa و da)
ترکیبی از دوفالو و نوفالو
شامل دامنه‌های edu و gov
انبوه خارجی ۵۰۰ عددی

850 هزار تومان

بک لینک های خارجی و دائمی
دامنه‌های منحصربه‌فرد
حداقل MOZ DA لینک‌ها = 15
۱۰۰% ایمن در برابر گوگل پنالتی
افزایش اتوریتی وبسایت (pa و da)
ترکیبی از دوفالو و نوفالو
شامل دامنه‌های edu و gov

بک لینک چیست؟

زمانی که لینک وبسایت شما در وبسایت دیگری ثبت شود، به لینک ساخته شده بک لینک می‌گویند. عده‌ای از وب‌مستران تصور می‌کنند که بک لینک ها دیگر ارزشمند نیستند و در رتبه‌بندی وبسایت‌ها در گوگل تاثیری ندارند اما اینگونه نیست! طبق گفته گوگل، بک لینک یکی از ۳ سیگنال اصلی مورد استفاده در رتبه‌بندی نتایج است. امروزه نحوه لینک سازی با گذشته تغییرات بسیاری کرده است. بک لینک هایی که به شیوه نادرست ساخته می‌شوند باعث ایجاد تاثیرات منفی بر روی وبسایت خواهند شد بنابراین اگر قصد خرید بک لینک گوگل دارید، پکیج‌های بک لینک «سئو ارزان» انتخاب‌های مناسبی هستند.

چگونه بک لینک باکیفیت ایجاد کنید؟ «به همراه اصطلاحات رایج»

بک لینک چیستبسیاری از وب‌مسترها و صاحبان وب‌سایت‌های آموزشی، به دنبال رمز و رازهای ایجاد بک لینک با کیفیت هستند؛ چرا که می‌دانند همه‌ی بک‌لینک‌ها ارزشی برابر ندارند و یک لینک باکیفیت، به مراتب بیشتر از هزار لینک بی‌کیفیت در سئو سایت مؤثر است. در مقاله زیر از پرسش «بک لینک چیست» عبور می‌کنیم و بر چگونگی ایجاد بک لینک باکیفیت متمرکز می‌شویم.

««««««« بک لینک چیست »»»»»»»

خرید بک لینک انبوه فالو و طبیعی قوی

مزیت خرید بک لینک چیست؟

اگر یک وبسایت بک لینک های مناسبی داشته باشد، علاوه بر آن‌که باعث بهبود کلمات کلیدی لینک‌شده (Anchor Text) می‌شود، باعث افزایش ارزش دامنه و صفحه یا همان da و pa نیز می‌گردد.

پروسه لینک بیلدینگ یکی از مهم‌ترین فاکتورهای سئو سایت و افزایش رتبه سایت است. اگر بک لینک های قوی و با کیفیت دریافت کنید، به مرور زمان جزو نتایج صفحه اول گوگل خواهید بود. اما دریافت بکلینک کار ساده‌ای نیست بنابراین خرید بک لینک با کیفیت می‌تواند یک استراتژی موفق و سریع‌تر باشد!

چرا خرید بک لینک برای سایت مهم است؟

بک لینک ها کمک می‌کنند تا در موتورهای جست‌وجو رتبه بهتری داشته باشید. اگر محتوای شما بکلینک از وبسایت های دیگر دریافت کند، آن محتوا به طور طبیعی در موتورهای جست‌وجو رتبه‌ی بالاتری خواهد داشت.

بک لینک ها به ربات‌های موتورهای جست‌وجو کمک می‌کنند تا لینک هایی که به وبسایت شما داده شده است را پیدا کرده و سایت شما را بهینه‌تر crawl کنند (بخزند). خرید بک لینک فالو، به‌خصوص برای وبسایت های تازه راه‌اندازی شده اهمیت ویژه‌ای دارد زیرا بک لینک ها به سریع‌تر پیدا شدن و ایندکس شدن وبسایت کمک می‌کنند.

یکی از فواید بک لینک ها این است که در گرفتن ترافیک ارجاعی کمک می‌کنند. ترافیک ارجاعی معمولا هدفمند است و بانس ریت (Bounce Rate) کمی دارد!

خرید بک لینک دائمی و واقعی

آیا خرید بک لینک باعث پنالتی گوگل می‌شود؟

اگر از پکیج‌های «سئو ارزان» استفاده نمایید، پاسخ این سوال خیر است. بک لینک مهم‌ترین بخش در «سئو خارجی» محسوب می‌شود و در صورتی که به صورت اصولی باشد، باعث رسیدن به نتایج مطلوب می‌گردد و رتبه کلمات کلیدی را در گوگل ارتقا خواهد داد. تمامی پکیج‌های سئو ارزان ضمانت عدم پنالتی گوگل دارند. توجه کنید که اگر بک لینک ها نامناسب باشند و یا به طرز نادرستی درج شوند، امکان جریمه گوگل وجود دارد بنابراین خرید بک لینک را از شرکت های معتبر انجام دهید.

آیا خرید بکلینک انبوه رویکرد مناسبی است؟

اگر در بازه زمانی کوتاهی تعداد زیادی بک لینک دریافت کنید، این امر از دید گوگل دستکاری در نتایج به حساب می‌رود و در حال نقض قوانین گوگل هستید. بنابراین خرید بک لینک انبوه از هر شرکتی که در بازه کوتاهی این کار را برای وبسایت شما انجام می‌دهد، کار اشتباهی است. در صورت خرید پکیج‌های لینک سازی انبوه خارجی سئو ارزان، تعداد محدود و مشخصی بک لینک در طول روز دریافت خواهید کرد و این پکیج‌ها از تمامی مواردی که به صورت الگوریتمیک قابل تشخیص هستند، در امانند. همچنین انکرتکست‌ها به صورتی تنظیم می‌شوند که یک پروفایل لینک سازی حدالامکان طبیعی را از نگاه گوگل داشته باشید.

بک لینک انبوه

 

آیا بک لینک ارزان هم دارید؟ گرفتار پنالتی گوگل می شویم؟

قیمت بک لینک های سایت واید ارزان است. این نوع از بکلینک ها را می‌توانید در وبسایت های دیگر بیابید. با خرید این نوع از بک لینک ها، وبسایت شما در تمامی صفحات یک وبسایت در سایدبار و یا فوتر لینک می‌شود. با توجه به بروزرسانی‌های گوگل این نوع لینک ها ارزش قبلی خود را از دست داده‌اند و بسیار پرخطر هستند. اگر می‌خواهید لینک سازی خوبی برای سایت خود انجام دهید، باید بودجه مناسبی را برای آن اختصاص دهید. لینک سازی مناسب می‌تواند سرنوشت وبسایت و کسب و کار شما را تغییر دهد. سئو ارزان خدمات لینک‌سازی بسیار خوبی را به وبمستران و سئو کاران ارائه می‌دهد.
بک لینک های سایت واید به هیچ عنوان توصیه نمی‌شوند!
این تکنیک لینک سازی بسیار قدیمی است و در صورت استفاده در حجم زیاد تنها باعث ایجاد دردسر و پنالتی دستی و یا الگوریتمی گوگل خواهد شد.
در صورتی که می‌خواهید بکلینک سایت واید سفارش دهید، ما به شما کمکی نمی‌کنیم!

هنوز هم سوال دارید؟
برای دریافت پاسخ سوالات خود از طریق لینک زیر اقدام به باز کردن تیکت نمایید. همچنین می‌توانید از طریق پشتیبانی تلگرام سوال‌های خود را در رابطه با خرید بک لینک تضمینی مطرح نمایید.

بله؛ لینک های ساخته‌شده را می‌توان با ابزارهای مختلف نظیر Ahrefs و SEMrush و Majestic و Moz Link Explorer و کنسول جست‌وجو گوگل و … مشاهده نمود اما این ابزارها لینک های ساخته شده را به مرور زمان شناسایی می‌کنند و این پروسه زمان‌بر خواهد بود(Ahrefs بهترین ابزار فعلی می‌باشد اما احتیاج به اکانت پرمیوم خواهید داشت). همچنین در پایان پروژه لیست تمامی لینک های ساخته‌شده برای مشتری ارسال می‌گردد.

بکلینک یکی از مهم‌ترین فاکتورهای بهینه سازی به شمار می‌رود اما به تنهایی کافی نیست. برای این‌که به صفحه اول گوگل برسید، علاوه بر لینک‌سازی انجام شده، به سئو داخلی و سئو محتوا نیز احتیاج دارید.

سئو پروسه‌ای زمان‌بر است و تاثیر بکلینک ها نیز از این قاعده پیروی می‌کند. جهت مشاهده تاثیر لینک سازی انجام شده حداقل به یک‌ماه زمان احتیاج است. این بازه زمانی می‌تواند تا چند ماه نیز افزایش یابد. بنابراین برای مشاهده نتیجه لینک های ساخته‌شده صبور باشید. این لینک‌ها می‌بایست توسط گوگل شناسایی شوند و پس از آن منتظر تاثیر آن‌ها در رتبه کلمات خود در گوگل باشید.

بله؛ بک لینک های درج شده در تمامی پکیج‌های لینک سازی به صورت دائمی هستند. در پکیج‌های انبوه خارجی، میزان پایداری بکلینک ها مطرح است و ممکن است در طول زمان یک‌سری از وبسایت ها از دسترس خارج شوند و یا بر اساس سیاست‌های خود، صفحات ایجاد شده جهت دریافت بک لینک را حذف کنند.
به همین جهت در این پکیج‌ها تعداد بیشتری بکلینک نسبت به تعداد خریداری شده برای مشتریان ایجاد می‌گردد تا در صورت حذف تعدادی از بکلینک ها، بازهم به تعداد خریداری شده، بک لینک کسب شده باشد. در پکیج‌های انبوه خارجی چندبار پروسه live check انجام می‌شود و لینک‌های نابود شده جایگزین می‌گردد.

فروش بک لینک دائمی و حرفه ای تخصص ماست

در صورتی‌که برای خرید بک لینک دائمی نیاز به مشاوره داشتید و یا به پکیج‌های متفاوتی از پکیج‌های بالا احتیاج داشتید از طریق پل‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

ثبت تیکت پشتیبانی

آی دی تلگرام: seoarzan (برای شروع گفتگو از طریق تلگرام کلیک کنید)

صفحه اول گوگل با بکلینک
با محتوا و بک لینک قوی سایت خود را در صفحه اول گوگل جای دهید…
5/5 - (289 امتیاز)