سئو ارزان

قیمت سئو سایت

قیمت سئو سایت

هزینه سئو سایت برخلاف خدمات ارائه شده توسط مابقی مشاغل و کسب و کارهای آنلاین ثابت نیست و با توجه به نیاز مشتری، قیمت سئو سایت مشخص می گردد. در این صفحه می توانید تعرفه سئو را مشاهده نمایید.

در کنار ارائه مطالب رایگان آموزش سئو سایت، خدمات زیر نیز توسط سئو ارزان ارائه می گردد. در ادامه توضیحات و قیمت سئو هر کدام از پکیج ها آورده شده است. با مطالعه این صفحه متوجه خواهید شد کدام پکیج برای ارتقاء وبسایتتان در نتایج گوگل مناسب است.

 

۱. تعرفه پکیج های لینک سازی و خرید بک لینک

بک لینک

اگر آشنایی اندکی با سئو داشته باشید، در جریان اینکه بک لینک ها تاثیر زیادی در رتبه کلمات در گوگل دارند هستید. و همین طور هم هست!

طبق گفته گوگل ، بک لینک یکی از ۳ سیگنال اصلی مورد استفاده در رده بندی نتایج است(مشاهده منبع خبر).بنابراین مهم ترین سیگنال ها به شرح زیر هستند :

  • بک لینک (Backlink)
  • مطلب (Content)
  • رنک برین (Rank Brain)

امروزه اهمیت لینک سازی و ساخت بک لینک برای همگان مشخص شده است. بک لینک هنوز هم یکی از مهم‌ترین فاکتورهای مهم در سئو سایت به‌شمار می‌رود.

سئو ارزان انواع پکیج های لینک سازی را به مشتریان خود ارائه می دهد. نظیر لینک بیلدینگ انبوه خارجی، لینک سازی هرمی، رپورتاژ دانشگاهی و …

برای مشاهده جزئیات بیشتر و پکیج های لینک بیلدینگ بر روی لینک زیر کلیک کنید:

۲. تعرفه پکیج disavow (حذف بک لینک های اسپم)

تعرفه disavow

اگر دچار پنالتی گوگل(دستی و یا الگوریتمیک) شده باشید، با انجام سئو کامل داخلی و لینک سازی به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید. پنالتی دستی(Manual) توسط کنسول گوگل به مدیر وبسایت اطلاع داده می شود اما پنالتی الگوریتمیک را باید با افت ناگهانی در رتبه کلمات تشخیص داد. اگر دچار یکی از این مشکلات شده اید، پکیج های disavow سئو ارزان به شما کمک می کند تا از این مخمصه نجات پیدا کنید و رتبه قبلی خود را در گوگل به دست آورید. در این پکیج ها، تمامی بک لینک های وبسایت از طریق ابزارهای سئو ارزان و همچنین کنسول گوگل استخراج می گردد و تک تک بک لینک ها از لحاظ کیفیت سنجیده می شوند و بک لینک های نامناسب و به اصطلاح اسپم disavow خواهند شد. هزینه این پکیج به تعداد بک لینک های وبسایت بستگی دارد. برای مشاهده جزئیات بیشتر و قیمت پکیج ها به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

۳. قیمت پکیج spy (جاسوسی بک لینک های رقبا)

داشتن بک لینک های رقبا باعث می شود استراتژی آن ها در لینک سازی را متوجه شوید و به همان گونه لینک سازی کنید تا مثل رقیب خود به صفحه اول گوگل برسید. البته در نظر داشته باشید علاوه بر لینک سازی به سئوی داخلی نیز احتیاج خواهید داشت.

از ویژگی های پکیج جاسوسی رقبا، ارزان بودن آن است. با ۱۰۰ هزار تومان تمامی بک لینک های رقیب خود را دریافت کنید[برای هر آنالیز بیشتر تنها ۷۰ هزار تومان پرداخت می کنید] و در صورت امکان در همان صفحات لینک سازی کنید. اگر رقیب شما با این بک لینک ها توانسته به صفحه اول گوگل برسد پس شما هم می توانید!

قیمت پکیج جاسوسی رقبا

توجه: گزارشات این پکیج کامل و حرفه ای می باشد. شما می توانید تعدادی از بک لینک های رقبا را به صورت رایگان نیز مشاهده نمایید. آموزش اینکار در مقاله “بک لینک رایگان” وجود دارد.

4.7/5 - (33 امتیاز)